آخرین پست

پروژه‌ی جدید: یا تو یا هیچکس!

نام کتاب: یا تو یا هیچکس

نام نویسنده: جنیفر کروزی

ژانر: عاشقانه، ظنز

یا تو یا هیچکس

خلاصه:

برای نینا اَسکیو، چهل سالگی به معنای آزادی‌ست، آزادی از دست شوهر قبلی‌اش، آزادی از خانه‌ی حومه شهری گرفته‌شان، و آزادی برای تمرکز روی هر چه که خودش بخواهد. و آن‌چه که او می‌خواهد همان چیزی‌ست که شوهر قبلی‌اش همیشه رد می‌کرد ــ یک توله سگ. یک توله سگ بامزه و شاد. اما در عوض ــ فِرِد گیرش می‌آید.

فرد که چاق، میانسال، کمی بوگندو، و البته مشخصا افسرده است، خیلی با آن‌چه که مطلوب نیناست فاصله دارد. اما می‌تواند نینا را در مسیر الکس مور قرار بدهد، یعنی همسایه‌ی ۱۰ سال جوانتر و پر زرق و برق نینا.

الکس بی نقص به نظر می‌رسد ــ دکتری شدیدا جذاب، ظاهرا باهوش، و به طرز عجیبی مجرد ــ اما فاصله‌ی سنی‌شان نینا را به این باور می‌رساند که هر کسی به جز الکس می‌تواند جفت مناسب‌تری برای او باشد. اما با هر پیرمرد موخاکستری که قرار می‌گذارد، بیشتر مطمئن می‌شود که فقط و فقط الکس می‌تواند رضایتش را جلب کند.

قسمتی از متن پست اول:

به زنی که یونیفرم قهوه ای پوشیده بود و پشت پیشخوان فلزی مرکز کنترل حیوانات ریوربند[۱] وایساده بود گفت: «یه سگ می‌خوام. یه چیز سرحال و شاد.»

زن آهی کشید. «سر حال. البته. سرحال هم داریم.» سرش رو به سمت درب خاکستری انتهای پیشخوان تکون داد و گفت: «از اون سمت برو. یه قدم بیشتر راه نیست.»

«باشه.» نینا[۲] فرهای کوتاه و تیره‌ی موهاش رو به پشت گوشش هل داد، کیفش رو برداشت و به امید انتخاب کردن بهترین هدیه‌ی تولد چهارپا برای خودش، از درب خاکستری عبور کرد. حالا مگه چی میشه که دیروز تولد چهل سالگیش بوده؟ چهل سالگی برای یه زن سن خوبی حساب میشه. معنای آزادی میده. مخصوصا آزادی از دست شوهر قبلی جاه طلبش، و همچنین قلعه‌ی بیرون شهری گرون قیمتشون که بالاخره بعد از یک سال فروش رفته بود. یه چیز خوب وجود داشت، اونم اینکه از اون خونه‌ی لعنتی بیرون اومده بود.

و حالا چهل سالش بود. خوب، از چهل ساله بودن خوشحال بود. به هر حال، به همین خاطر بود که داشت برای خودش یه سگ می‌گرفت.

پروژه ی جدید: ازدواج ممنوع
پروژه‌ی جدید: جنگل دست‌ها و دندان‌ها

درباره Mohamad

2 دیدگاه

  1. سلام من نمیتونم رمانا رو از بازار دانلود کنم نمیشه از یه طریق دیگه دانلود کنیم؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme