آخرین پست

پروژه‌ی جدید: زیبای ظالم

پروژه‌ی جدید ترجمه‎ی وبسایت لومینو: زیبای ظالم

نویسنده: رزموند هاج

مترجم: سارینا ایمانی

ژانر: فانتزی، عاشقانه، ریتلینگ، افسانه

زیبای ظالم

خلاصه:

نیکس از زمان تولدش به نامزدی اهریمنی که بر سرزمینش حکومت می‌کرد درآمده بود… به خاطر قرارداد احمقانه‌ای که پدرش بسته بود. و از زمان تولدش تعلیم میدید تا او را بکشد.

او هیچ چاره‌ای جز انجام وظایفش نداشت، همیشه از خانواده‌اش دلخور بود، برای اینکه هیچ وقت سعی نکردند او را نجات دهند. و از خودش متنفر بود، برای اینکه می‌خواست از سرنوشتش فرار کند.

سرانجام در تولد هفده سالگی‌اش، نیکس هر آنچه که داشت را ترک می‌کند تا با ایگنیفکس جاودان و قدرتمند ازدواج کند. نقشه‌اش چه بود؟ گمراه کردنش، نابود کردن قلعه‌ی سحرآمیزش، و از بین بردن نفرین نهصد ساله‌ای که دچار مردمش کرده بود.

ولی ایگنیفکس آن چیزی که نیکس فکرش را می‌کرد، نیست. جذابیت لرد و قلعه‌اش ـ هزارتوی متحرکی با اتاق‌هایی جادویی ـ نیکس را شیفته‌ی خود می‌کند.

زمانی که نیکس به دنبال آشکار کردن رازهای ایگنیفکس برای آزادی زادگاهش است، متوجه می‌شود که به سمت این اهریمن جذب شده است. حتی اگر عاشق دشمن قسم خورده‌اش هم باشد، چطور می‌تواند ماموریتش را که کشتن ایگنیفکس بود، فراموش کند؟ زمان به سرعت می‌گذرد و نیکس باید تصمیم بگیرد که چه چیزی مهم‌تر است؟ آینده‌ی مردم و سرزمینش و یا مردی که هیچوقت قرار نبود عاشقش شود؟

 

معرفی ژانر ریتلینگ: دوباره گویی یک داستان قدیمی، از دیدگاهی مدرن و جدید با وفاداری به اصول داستان اولیه. این کتاب ریتلینگ داستان دیو و دلبر میباشد.

زیبای ظالم - پست 1 - فصل 1
یا تو یا هیچکس - دانلود فایل APK

درباره Mohamad

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme