آخرین پست

هری پاتر و فرزند طلسم شده – به زودی از انتشارات تندیس

هری پاتر و فرزند طلسم شده

خوب بالاخره انتظارها به پايان رسيد و متن انگليسي کتاب هشتم هري پاتر وارد بازار شد.
به آگاهي تمامي دوستان علاقه مند به هري پاتر مي رسانيم که کتابسراي تنديس همچون گذشته اين کتاب (يعني کتاب هشتم) با ترجمه ي خوب و وزين ويدا اسلاميه منتشر خواهد شد.
همچنين حداقل زماني را که براي ترجمه و دريافت مجوز و چاپ اين کتاب پيش بيني کرده ايم دوماه و نيم خواهد بود . چيزي حدود 75 روز.
عنوان اصلي کتاب هنوز انتخاب نشده  و با توجه به اين که خانم رولينگ اکثر کتاب هايش دوپهلو هستند اجازه بدهيد تا پايان ترجمه فقط و فقط اين کتاب را کتاب هشتم هري پاتر بناميم.
هم چنين اين کتاب به صورت نمايشنامه نوشته شده و نسخه ي داستاني آن نوامبر چاپ خواهد شد . که آن نسخه نيز حتما ترجمه شده و در دسترس دوستداران هري پاتر قرار خواهد گرفت .
حال که کليات را خدمت شما دوستان شرح داديم برگرديم به جزئيات.
اول اين که نگران نباشيد اين کتاب حتما ترجمه خواهد شد و تمامي مجموعه‌ي کتابسراي تنديس  در صدد هستند که با سرعت و دقت حتما اين کتاب را چاپ کنند .
دوم اين که هر گونه سوال و يا پرسشي  درباره ي چند و چون انجام کار داريد به واسطه‌ي شبکه هاي مجازي مطرح کنيد . راههاي ارتباطي با ما

اي ميل : Tandisbooks@yahoo.com

تلگرام : @Alimir51

telegram.me/tandisbooks

هم چنين با مراجعه به سايت کتابسراي تنديس مي توانيد سوالات خود را مطرح کنيد.

سوم اين که تلفن هاي دفتر و فروشگاه را براي طرح در مورد اين کتاب اشغال نکنيد تا همکاران ما با حوصله و دقت بالا بتوانند هر چه بيشتر و سريع تر براي چاپ کتاب گام بردارند.
در خدمت شما خوبان و عزيزان هستيم.

کتابسراي تنديس

نوشته های جدید رولینگ از امروز در پاترمور

درباره Mohamad

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme