آخرین پست

نوشته های جدید رولینگ از امروز در پاترمور

از زمان راه اندازی وب سایت پاترمور خانم رولینگ قصه ها و روایت های حاشیه ای زیادی از دنیای جادویی در این وب سایت منتشر کردن. اما با نزدیک شدن به اکران سراسری فیلم “جانوران شگفت انگیز” که مشخص شده روایت داستان و اتفاقات آن در ایالات متحده و شهر نیویورک میگذرد، خانم رولینگ تصمیم گرفتن داستان هایی ار کتابی تحت عنوان “تاریخ جادوگری در آمریکای شمالی” را در پاترمور منتشر کنند. همه آن چیزی که درباره این کتاب مجازی و این داستان ها منتشر شده را در ادامه می توانید مطالعه کنید. این داستان ها از امروز ۹ مارس تا ۱۱ مارس هر روز یک بخش در پاترمور منتشر می شوند.

مطالب جدیدی که از جی کی رولینگ قرار است از ۹ مارس بر روی وب سایت پاترمور قرار بگیره، نوشته هایی با عنوان تاریخ جادوگری در آمریکای شمالی هست. نوشته هایی که مربوط به رخدادهای دنیای جادوگران و موجودات جادویی از قرن ۱۴ میلادی تا قرن ۱۹ هست. این نوشته ها بیشتر به مطالب تاریخی و گذشته جادوگران و ساحران در شمال آمریکا می پردازه و توضیحاتی درباره توانایی ها و قابلیت های جادویی که مردم اقلیم شمالی آمریکا داشته اند را روایت میکند. قابلیت هایی مثل اسکین-والکرها (جادوگرانی که قابلیت تغییر شکل به هر حیوانی رو دارند) و یا جادوگرانی که قابلیت جادو کردن بدون چوبدستی رو دارند.
بخش اول این نوشته ها که روز ۹ مارس منتشر میشه قرن ۱۷ و ماقبل از آن نام داره. این بخش درباره خطراتی که جادوگران و ساحران را تهدید میکرده صحبت میکنه. در این دوره از تاریخ، جادوگران آمریکای شمالی حتی بیشتر از جادوگران اروپا مورد سوء قصد افراد غیر جادوگر قرار گرفته اند.
بخش دوم نوشته ها با عنوان قانون راپاپورت قرار هست روز ۱۰ مارس منتشر بشه. این بخش بیشتر درباره اتفاقاتی که باعث بوجود آمدن کمیته جادویی در آمریکا شدند توضیح میدهد و اینکه چه رخدادهایی افتاد تا قانونی تصویب شد که جادوگران و ساحران این اقلیم رو موظف به پیروی از مقررات و قوانین کمیته جادویی آمریکا کرد. وظایف این کمیته شبیه به وزارت سحر و جادو بریتانیا هست.
بخش سوم که در روز ۱۱ مارس منتشر میشه اسمش جادوگری آمریکا از سال ۱۹۲۰ هستش. بخشی که بیشتر درباره ابزارهای جادوگری در شمال آمریکا توضیح میده. در توضیح این بخش اومده:

اولیوندر فقط صاحب مغازه ای کوچک گوشه یک بازار بود، اما در آمریکا سازندگان بهترین ابزار های جادوگری را وولف، جانکر، کوئینتانا و بیووِیس اداره میکنند. این داستان آنها هستش

این سه فصل قرار هستش در پاترمور منتشر بشه و متاسفانه مثل خیلی مطالب دیگه که در پاترمور منتشر میشه حرفی از اینکه تبدیل به یک کتاب میشند یا نه نیستش و اینکه این سه بخش فقط قسمتی از کتاب تاریخ جادوگری در آمریکای شمالی هست.

هری پاتر و فرزند طلسم شده - به زودی از انتشارات تندیس
کرم ابریشم - کتاب بعدی جی کی رولینگ

درباره Mohamad

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme