آخرین پست

مجموعه مقالات مربوط به خون آشام ها

با سلام. به عنوان یکی از علاقه مندان به همه‌ی چیزهای مربوط به خون‌آشام ها تصمیم دارم از این به بعد مجموعه مقالات کوتاهی در مورد خون آشام ها رو توی سایت قرار بدم.

این مقالات همه چیز، از افسانه‌های قدیمی در مورد خون آشام ها گرفته تا معرفی کارگردان‌های فیلم‌های معروف خون آشامی رو شامل میشه. امیدوارم تو این مدت باهام همراه باشید (-:

قسمتی از متن یکی از مقالات خون آشامی:

مهاجران اروپایی که به آمریکا آمدند عقایدشان درباره‌ی خون آشام‌ها را هم با خود آوردند، البته بیشتر مستعمره‌نشین‌های انگلیسی قبل از محبوب شدن خون آشام‌ها در بریتانیای کبیر، به آمریکا رسیدند. مشخصاً مهاجران اهل منطقه‌ی شمالی کشاب در لهستان، عقایدشان در مورد خون آشام‌ها را در محل سکونت جدیدشان در کانادا هم حفظ کردند. در بین اسطوره‌شناسی وسیع قبایل مختلف آمریکایی، اشارات خیلی کمی به خون آشام‌ها شده است، و حتی در ادبیات خون آشامی (کتاب‌ها و مقالات مربوط به خون آشام‌ها) به ندرت در مورد خون آشام‌های سرخ‌پوست صحبتی شده است. همچنین، گزارشات خیلی کمی از خون آشام‌های جامعه‌ی آفریقایی آمریکایی (سیاه پوستان) وجود دارد. البته بقایایی از اسطوره‌های خون آشام آفریقایی در جنوب دیده شده است. ادامه در اینجا…

گیاه اکونایت یا قاتل‌الذئب

درباره Mohamad

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme